Vážení, vaření, kynutí těsta – multifunkční kuchyňští roboti to dokážou

0
13
Chrome planetary mixer close up on white background

Chcete připravovat pro svou rodinu chutná a zdravá jídla, ale netoužíte trávit v kuchyni veškerý svůj volný čas? Vsaďte na multifunkčního pomocníka. Polovinu práce udělá za vás.

Jaká největší změna nastala za poslední dva roky ve vašem životě? Ano, trávili jste téměř všechen svůj čas doma. Doma jste pracovali, vaše děti se vzdělávaly, vyplňovaly svůj volný čas, a jelikož byly restaurace zavřené, museli jste tomu přizpůsobit i své stravovací návyky. Snídaně a káva cestou do práce a rychlé polední menu ve food courtu se změnily na plnohodnotné domácí vaření pro celou rodinu. Vyberte si proto
kuchyňské spotřebiče, se kterými vám to půjde v kuchyni jako po másle.

Trávte čas v kuchyni efektivně

V poslední době se určitě stala kuchyně místem, kde trávíte nejvíc svého času. Zejména pokud máte velkou rodinu. Kromě snídaně, oběda a večeře, je třeba připravovat i různé svačiny a svačiny a mnohem častěji i upéct chutný domácí koláček. Možná jste se dokonce rozhodli vyzkoušet upéct vlastní chléb. A zcela jistě teď mnohem častěji uvažujete nad tím, co uvařit, aby bylo jídlo zdravé, chutné a zároveň rychle připravené. Právě proto se snažíte všechny postupy v kuchyni zefektivnit tak, aby vám zabraly co nejméně času. Nejen toho, který strávíte samotným vařením, ale také čas při úklidu kuchyně.

Jen si představte, kolik různých kuchyňských spotřebičů a nádobí potřebujete například při přípravě husté horké krémové polévky, která vás dokáže během chladných dnů zahřát. Zeleninu je třeba očistit, umýt, vložit do misek nakrájet, uvařit, pomixovat. Jedna jednoduchá polévka a tolik věcí kolem. A teď si představte, že nejen obyčejnou polévku, ale i ten nejsložitější pokrm či dezert byste dokázali připravit jen s jedním multifunkčním pomocníkem. Ptáte se jak? Vsaďte na kuchyňské roboty Kenwood, které udělají polovinu práce za vás. Vybrat si můžete hned z několika modelů se skvělými inovativními funkcemi. V každém získáte skvělého multifunkčního pomocníka, který nahradí několik vašich kuchyňských spotřebičů.

Pečení bez váhy? S kuchyňským robotem žádný problém

Rádi pečete, ale když si představíte tu spoustu špinavého nádobí, všechny mixéry a spoustu času, který strávíte v kuchyni, raději zamíříte do nejbližší cukrárny? A teď si představte si, že byste vaše rodině upekli koláček, s použitím jen jednoho kuchyňského robota, který vám těsto dokonale vymíchá a zároveň odváží veškeré suroviny za pomoci integrované váhy. Dokážete to s kuchyňským robotem Titanium Chef Baker XL od značky Kenwood. Tento kuchyňský robot vám zaručí ničím nerušené a lehčí pečení. Má zabudovanou váhu EasyWeigh™, která umožňuje vážení surovin přímo v míse. Ušetříte si tak nejen čas, ale zbavíte se i zbytečného nepořádku. Už žádná rozsypaná mouka či cukr, které při vážení přesypete z jedné misky do druhé.

V kuchyňském robotu si navážíte veškeré suroviny a vypracujete dokonalé těsto. Přísady si můžete dokonce vážit přímo v nástavcích příslušenství, jako je mixér, food processor nebo odšťavňovač. Kuchyňský robot má navíc sklopné rameno LightLift, které můžete snadno ovládat jednou rukou a přidávat tak přísady do těsta nebo směsi. Nemusíte neustále vypínat a odkládat mixér, když potřebuje například přidat vajíčka nebo přisypat mouku. Jen jednoduše stisknete tlačítko, nasypete suroviny do misky a kuchyňský robot míchá dál. Pečení nebo příprava jídla je tak mnohem jednodušší.

open black Electric stand mixer on a table in the kitchen with white cream

Roztopte čokoládu na polevu přímo v kuchyňském robotu

Vynechali jste už někdy v receptu na koláč poslední větu: „Po vychladnutí polijeme rozpuštěnou čokoládou.“? Nebo tu, kde se zmiňuje poleva z čokolády. Po náročném pečení se vám už prostě nechtělo vytahovat další dva hrnce, připravit vodní koupel a rozpustit v něm čokoládu. Na závěr znovu všechno hezky omýt. Určitě jste si řekl, že dezert bude chutný i bez čokoládové polevy. Opravdu? Zkuste při pečení vyzkoušet kuchyňský robot Titanium Chef Patissier XL a už nikdy se nebude muset vzdát této čokoládové tečky. Díky nerezové míse EasyWarm o objemu až 7 l můžete temperovat suroviny přímo v ní. Změknutí másla na teplotu ideální pro pečení nebo rozpuštění čokolády už pro vás nebude žádný problém. Obejdete se bez zbytečného nádobí a nepořádku a ušetříte svůj čas. Kromě toho zvládnete pomocí něj připravit dokonalé vláčné kynuté těsto na vlastnoručně upečený chléb nebo koláče plněné tvarohem, mákem, ořechy či marmeládou. Dostali jste chuť na křehkou pizzu s bohatou oblohou? V Easy Warm míse nakyne těsto o třetinu rychleji a bude jemné a nadýchané.

Uspořádejte si domácí párty se soutěží o nejlepší pizzu, na kterou si připravíte těsto sami. Zažijete spoustu zábavy a vychutnáte si skvělé jídlo. I pro tento multifunkční kuchyňský robot je samozřejmostí zabudovaná váha EasyWeigh. Kromě toho vás potěší inteligentní plnobarevný dotykový displej.

Předchozí článekZařídit si bydlení ve skandinávském stylu není až tak těžké
Další článekNyní je ten nejlepší čas požádat o vyšší plat. Šéfka Profese prozrazuje, jak na to