Nízkonákladový interiér bytu zařízený v poslední chvíli a na výbornou

0
12
A woman is working from a home office. A woman is taking a break from work.

Ráda dělám interiéry, které mají příběh a jsou zapotřebí. Tento interiér nebyl výjimkou. A chytil mě za srdce víc než jakýkoli jiný. Paní majitelka na mě dostala doporučení od jedné mé klientky. Zavolala mi ve fázi, kdy už vlastně bylo 5 minut po dvanácté, a jediné, co si koupila, byla pohovka.

Byla rozvedená a potřebovala se se svými dcerami rychle nastěhovat. Normálně to nedělám, ale tak to asi mělo být. Hned na prvním setkání jsme si rozvrhli dispozici a do týdne jsme dali rozdělit jeden velký pokoj napůl, aby měla menší dcera soukromí, než ta větší vyroste a uvolní jí tu svoji.

Byli jsme s paní Veronikou i děvčaty na stejné vlně a výběr nábytku a dekorací nám šel velmi rychle. V bytě jsme hodně bojovali s prostorem, ale myslím, že nakonec se nám to povedlo. Celá práce byla o dobrém napojení se na klienta, vyřešení jeho primárních potřeb. Nejdůležitější bylo udělat z bytu domů a splnit jim jejich sen.

Barevný nízkonákladový stylový interiér bytu pro dámy
Obývací pokoj slouží všem. Každý má svůj prostor pro relaxaci a dokonce se sem vešel i jídelní stůl. Zdroj: Martina Kleinová, interierastyl.cz

Použít barvy a motivy, které v nich vyvolávají radost, klid a víru. Jsem velmi šťastná, že se nám podařilo splnit sen, a to byla ta největší odměna za odvedenou práci.

Co jsme řešili: potřebovali jsme vytvořit jednu ložnici pro paní Veroniku, jeden holčičí pokoj a jeden dětský pokoj, aby holky měly každá svůj koutek, který bude patřit jen jim. Dále jsme potřebovali pracovní místo a místo pro klavír. K tomu jsme využili prostornou chodbu. A kromě toho jsme do obývacího pokoje potřebovali dostat dvě pohovky, aby měla paní Veronika prostor k odpočinku a dívky zase na dívání televize.

Mid distance full length side view of gray-haired Caucasian woman photographed through sun room window while communicating on smartphone at end of workday.

Barevný nízkonákladový stylový interiér bytu pro dámy
Dále bylo zapotřebí zařídit pracovní místo a místo na klavír. K tomu autorka využila prostornou chodbu. Zdroj: Martina Kleinová, interierastyl.cz

A nakonec jsme řešili jídelní zónu, kde je rozkládací stůl, který se v případě potřeby snadno rozšíří a vejde se k němu až šest lidí.

Předchozí článekVzdušný a prosvětlený dům přesně podle představ mladé rodiny
Další článekTřípokojový byt v paneláku pro pohodlný život důchodkyně: Multifunkční box jako srdce bytu