Srovnání Malwarebytes Privacy VPN x McAfee Safe Connect VPN: Kterou z nich vybrat?

0
5

Kterou z těchto VPN vybrat: MalwareBytes VPN, nebo dává větší smysl McAfee SafeConnect VPN? Parametry obou VPN jsme pečlivě porovnali, spravedlivě je obodovali a výsledek je 6,8/10 : 7,4/10.

Rychlost downloadu a uploadu MalwareBytes Privacy VPN : McAfee SafeConnect VPN, která sviští rychleji?

Důležitý parametr VPN je rychlost, což lze říct také o Malwarebytes Privacy VPN a McAfee Safe Connect VPN.

Stahování dat u první z VPN nám běželo rychlostí 97 Mb/s, druhá testovaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 127 Mb/s. Malware Bytes Privacy VPN se ukázala o 30 Mb/s pomalejší nežli McAfee Safe Connect VPN.

Z měření vyplynulo, že průměrný upload u MalwareBytes VPN jsme naměřili 70 Mb/s. McAfee VPN jsme v průměru naměřili 76 Mb/s, je tedy o 6 Mb/s rychlejší.

Třetí parametr (rychlost odezvy) byl u první testované VPN 13 ms. McAfee VPN laboratoř naměřila 11 ms. Nižší rychlost odezvy je výhodnější, takže Malwarebytes Privacy VPN se ukázala o 2 ms horší.

Skóre recenze Malwarebytes Privacy VPN proti McAfee VPN je zatím 8 /10 : 7/10.

Zadaří se Malware Bytes VPN přehrávat filmy z Netflixu?

Pro odblokování zahraničního Netflixu je zásadní dostatečná rychlost stahování, MalwareBytes Privacy VPN tuto schopnost dokáže. Většinou stačí spustit VPN a vybrat některou ze zemí, McAfee SafeConnect VPN cizojazyčný Netflix odblokovat zvládá.

S VPN lze odblokovat také videa nedostupná v Česku, přičemž McAfee Safe Connect VPN takovou funkci obsahuje. Druhá porovnávaná VPN odblokování YouTube zahrnuje.

U VPN doporučujeme ohlídat také další funkce, jako je ochrana před únikem DNS, multi-hop připojení a whitelist. Třeba Malware Bytes Privacy VPN neobsahuje ochranu před DNS úniky a McAfee Safe Connect zase nabízí whitelisting.

Co se týká funkcí, je výsledek 10 /10 vs. 7/10.

Jak si vede Malware Bytes Privacy VPN v počtu zemí a serverů?

Nízká rychlost VPN může být způsobena nízkým počtem serverů, Malwarebytes Privacy VPN má pod křídly 450 serverů. U McAfee VPN je uvedeno 2 000 serverů. První jmenovaná jich tak nabízí o 1550 méně .

Obdobně důležitý je počet zemí, kde jsou servery, u McAfee Safe Connect je 50. Srovnávaná VPN jich nabízí 30, tedy o 20 méně. V této disciplíně tak prohrává .

Za zmínku stojí také počet současně připojitelných zařízení, kterých MalwareBytes VPN připojí 5. McAfee Safe Connect VPN v jeden moment povolí připojit 5 zařízení. Úplný přehled vlastností najdete v článku nejlepší VPN.

Jaké platformy zvládá Malwarebytes Privacy VPN a které nabízí McAfee SafeConnect VPN?

Podporovaná zařízení jsou asi nejdůležitějším parametrem VPN, MalwareBytes Privacy VPN podporuje operační systém Android a ochrání zařízení s operačním systémem iOS. McAfee Safe Connect systém iOS zabezpečí, systém Android umí ochránit.

Sdílení informací o používání VPN uživatelem s policií se řídí zákony země, kde má společnost své sídlo. Malwarebytes Privacy VPN má sídlo v Irsku. Společnost provozující druhou z porovnávaných VPN má sídlo v USA.

Appka Malware Bytes Privacy VPN není k mání v češtině, McAfee Safe Connect česky taky nastavit nelze.

Ve známkování podporovaných platforem dosáhla MalwareBytes Privacy VPN skóre 9/10 a McAfee SafeConnect VPN si nese hodnocení 10/10.

Srovnání ceny Malware Bytes VPN : McAfee Safe Connect VPN

McAfee Safe Connect VPN si lze pořídit již od 41 Kč měsíčně, předplatit druhou z VPN si můžete již od 123 Kč měsíčně. Známka za poměr ceny předplatného a nabízených funkcí je 2/10, respektive 8 /10 pro druhou porovnávanou VPN.

Předchozí článekProfesionální úklid společných prostor se vyplatí